خانه / علوم انسانی / تحقيق در مورد زندگانى كريم اهل بيت حضرت امام حسن مجتبی عليه السلام

تحقيق در مورد زندگانى كريم اهل بيت حضرت امام حسن مجتبی عليه السلام

عنوان فایل : تحقيق در مورد زندگانى كريم اهل بيت حضرت امام حسن مجتبی عليه السلام از دسته علوم انسانی

قالب فایل : فشرده شده با فرمت zip

عکس در مورد مطلب تحقيق در مورد زندگانى كريم اهل بيت حضرت امام حسن مجتبی عليه السلام

اکنون میتوانید فایل با اطلاعات  ذکر شده را از طریق همین مطلب دانلود نمایید. سایت هلیل فایل با مجموعه عظیمی از فایل های مورد نیاز جامعه ایرانی، راهی برای برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. همه فایل ها دارای پشتیبانی انلاین بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. می توانید فایل ” تحقيق در مورد زندگانى كريم اهل بيت حضرت امام حسن مجتبی عليه السلام ” را از دسته علوم انسانی دانلود فرمائید.

 

کلمات کلیدی :امام حسن مجتبی علیه السلام, زندگینامه, کریم اهل بیت

دانلود با لینک مستقیم

افتخار داریم که فایل تحقيق در مورد زندگانى كريم اهل بيت حضرت امام حسن مجتبی عليه السلام را از سایت جامع هلیل فایل دانلود می نمائید.

جامع ترین فایل ها در ارتباط این موضوع را میتوانید از دسته علوم انسانی تهیه نمائید

۴۶ صفحه word |فونت tahoma سايز ۱۲| قابل اجرا در آفيس ۲۰۱۰ و نسخه هاي جديدتر|قابل ويرايش و آماده چاپ بخشي از تحقيق روزى رسول خدا به خانه فاطمه رفت و بنابر عادت خود سه بار سلام گفت، امّا جوابى نشنيد . آن حضرت به طرف حياط خانه بازگشت و دربين گروهى از يارانش نشست . سپس امام حسن آمد و بر پشت پدر بزرگش جَست . پيامبر او را محكم گرفت و سپس دهانش را بوسيد و در حالى كه مى گفت: حسن از من وحسين از على است به راه افتاد . مردم، بسيارى از اوقات از اين كردار پيامبر در شگفت مى شدند . و ازخود مى پرسيدند كه چرا پيامبر در حقّ فرزندانش چنين كارهايى راآشكارا انجام مى دهد . روزى يكى از ياران آن حضرت، پيامبر را ديد كه حسن را مى بوسد ومى بويد . آن مرد در حالى كه از اين عمل پيامبرناخرسند بود عرض كرد: من پسرى دارم كه تا كنون هرگز او را نبوسيده ام . پيامبرصلى الله عليه وآله به وى پاسخى داد كه مضمونش اين بود: وقتى كه خداوندرحمت را از دل تو بر داشت به نظر تو، من چه كارى مى توانم بكنم؟بعدها چون فرصت ديگرى پيش آمد پيامبر فرمود: “حسن و حسين فرزندان منند . هر كه اين دو را دوست بدارد مرادوس …

 

فروشگاه رایگان بسازید

همچنین ببینید

تحقیق در مورد امام حسن مجتبی علیه السلام

عنوان فایل : تحقیق در مورد امام حسن مجتبی علیه السلام از دسته علوم انسانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 7 =