خانه / فنی و مهندسی / تحقيق در مورد شرح خدمات مهندس عمران براي نظارت بر اجراي ساختمان

تحقيق در مورد شرح خدمات مهندس عمران براي نظارت بر اجراي ساختمان

عنوان فایل : تحقيق در مورد شرح خدمات مهندس عمران براي نظارت بر اجراي ساختمان از دسته فنی و مهندسی

قالب فایل : فشرده شده با فرمت zip

عکس در مورد مطلب تحقيق در مورد شرح خدمات مهندس عمران براي نظارت بر اجراي ساختمان

اکنون میتوانید فایل با اطلاعات  ذکر شده را از طریق همین مطلب دانلود نمایید. سایت هلیل فایل با مجموعه عظیمی از فایل های مورد نیاز جامعه ایرانی، راهی برای برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. همه فایل ها دارای پشتیبانی انلاین بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. می توانید فایل ” تحقيق در مورد شرح خدمات مهندس عمران براي نظارت بر اجراي ساختمان ” را از دسته فنی و مهندسی دانلود فرمائید.

 

کلمات کلیدی :مهندس عمران, شرح خدمات, نظارت بر اجرای ساختمان

دانلود با لینک مستقیم

افتخار داریم که فایل تحقيق در مورد شرح خدمات مهندس عمران براي نظارت بر اجراي ساختمان را از سایت جامع هلیل فایل دانلود می نمائید.

جامع ترین فایل ها در ارتباط این موضوع را میتوانید از دسته فنی و مهندسی تهیه نمائید

۴۲ صفحه word |فونت tahoma سايز ۱۲| قابل اجرا در آفيس ۲۰۱۰ و نسخه هاي جديدتر|قابل ويرايش و آماده چاپ بخشي از تحقيق    مراحل مختلف ساختن يك ساختمان بازديد زمين و ريشه كني   قبل از شروع هر نوع عمليات ساختماني بايد زمين محل ساختمان بازديد شده و وضعيت و فاصله آن نسبت به خيابان ها و جاده هاي اطراف مورد بازرسي قرار گيرد و همچنين پستي و بلندي زمين با توجه به نقشه ساختمان مورد بازديد قرار گرفته در صورتيكه ساختمان بزرگ باشد پستي و بلندي و ساير عوارض زمين مي بايست به وسيله مهندس نقشه بردار تعيين گردد و همچنين بايد محل چاه هاي فاضلاب و چاه آبهاي قديمي و مسير قنات هاي قديمي كه ممكن است در هر زميني موجود باشد تعيين شده و محل آن نسبت به پي سازي مشخص گردد و در صورت لزوم مي بايد اين چاه ها با تبن يا شفته پر شود و محل احداث ساختمان نسبت به زمين تعيين شده و نسبت به ريشه كني ( كندن ريشه هاي نباتي كه ممكن است در زمين روئيده باشد ) آن محل اقدام شود و خاك هاي اضافي به بيرون حمل گردد و بالاخره بايد شكل هندسي زمين و زواياي آن كاملاً معلوم شده و با نقشه ساختمان مطابقت داده شود .   پياده ك …

 

فروشگاه رایگان بسازید

همچنین ببینید

تحقیق درباره شرح خدمات مهندس عمران براي نظارت بر اجراي ساختمان

تحقیق درباره شرح خدمات مهندس عمران براي نظارت بر اجراي ساختمان   دسته بندی : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 10 =