خانه / فنی و مهندسی / تحقیق انواع ماهیچه ریخته گری

تحقیق انواع ماهیچه ریخته گری

عنوان فایل : تحقیق انواع ماهیچه ریخته گری از دسته فنی و مهندسی

قالب فایل : فشرده شده با فرمت zip

عکس در مورد مطلب تحقیق انواع ماهیچه ریخته گری

اکنون میتوانید فایل با اطلاعات  ذکر شده را از طریق همین مطلب دانلود نمایید. سایت هلیل فایل با مجموعه عظیمی از فایل های مورد نیاز جامعه ایرانی، راهی برای برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. همه فایل ها دارای پشتیبانی انلاین بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. می توانید فایل ” تحقیق انواع ماهیچه ریخته گری ” را از دسته فنی و مهندسی دانلود فرمائید.

 

کلمات کلیدی :درجه , انواع ماهیچه ریخته گری, تحقیق در مورد انواع ماهیچه ریخته گری, دانلود تحقیق انواع ماهیچه ریخته گری, دانلود رایگان تحقیق انواع ماهیچه ری?

دانلود با لینک مستقیم

افتخار داریم که فایل تحقیق انواع ماهیچه ریخته گری را از سایت جامع هلیل فایل دانلود می نمائید.

جامع ترین فایل ها در ارتباط این موضوع را میتوانید از دسته فنی و مهندسی تهیه نمائید

دانـلـود تـحقیـق رشته مهندسی مواد بـا عـنـوان، انواع ماهیچه ریخته گری بخشی از متـنِ ایـن تـحقیـق : انواع ماهیچه ماهیچه داخل ماهیچه داخل جهت ایجاد خطوط داخلی و محفظه خالی قطعه ریختگی به کـــــار می رود.کاربرد :به خاطر دلایل زیر استفاده از مدل ماهیچه خور به جای مدل ساده منطقیتر است .- در صورت زیاد بودن تعداد قطعه تولیدی به خاطر پرهزینه بودن کار قالبگیری دستی از مدل ماهیچه دار استفاده می شود .در قطعاتی که محفظه پیچیده دارند استفاده از مدل ساده متضمن طراحی سطوح جدایش اضافی ، قطعات آزاد و پس قالب است .- ماهیچه سرخودهایی که با سطوح مقطع کوچک و ارتفاع بلند بوجود می آیند ، به هنگام بلند کردن درجه قالبگیری پاره می شوند . با طراحی قطعه به صورت مدل ماهیچه خور از این مشکل جلوگیری می شود . ماهیچه خارج ماهیچه خارج باعث ایجاد خطوط خارجی قطعه می شود . در صورت عدم استفاده از ماهیچه خارج می توان قسمتهای برآمدگی قطعه را به صورت قطعه آزاد طراحی کرد . این روش مستلزم کار قالبگیری دستی گران است و به ندرت از آن استفاده می شود ، آن هم در موقعی که تعداد قطعه تولیدی کم است . همچنین می توان به جای م …

 

فروشگاه رایگان بسازید

همچنین ببینید

پاورپوینت در مورد سینتیک شیمیایی و آنزیمی -۲۰ اسلاید

عنوان فایل : پاورپوینت در مورد سینتیک شیمیایی و آنزیمی -۲۰ اسلاید از دسته علوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 3 =