خانه / علوم پزشکی / پاورپوینت بیماریهای خودایمنی دستگاه عصبی

پاورپوینت بیماریهای خودایمنی دستگاه عصبی

عنوان فایل : پاورپوینت بیماریهای خودایمنی دستگاه عصبی از دسته علوم پزشکی

قالب فایل : فشرده شده با فرمت zip

عکس در مورد مطلب پاورپوینت بیماریهای خودایمنی دستگاه عصبی

اکنون میتوانید فایل با اطلاعات  ذکر شده را از طریق همین مطلب دانلود نمایید. سایت هلیل فایل با مجموعه عظیمی از فایل های مورد نیاز جامعه ایرانی، راهی برای برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. همه فایل ها دارای پشتیبانی انلاین بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. می توانید فایل ” پاورپوینت بیماریهای خودایمنی دستگاه عصبی ” را از دسته علوم پزشکی دانلود فرمائید.

 

کلمات کلیدی :پاورپوینت بیماریهای خودایمنی دستگاه عصبی,بیماریهای خودایمنی دستگاه عصبی,مولتیپل اسکلروزیس,اختلالات سیستم عصبی محیطی,اختلالات سیستم عصبی,?

دانلود با لینک مستقیم

افتخار داریم که فایل پاورپوینت بیماریهای خودایمنی دستگاه عصبی را از سایت جامع هلیل فایل دانلود می نمائید.

جامع ترین فایل ها در ارتباط این موضوع را میتوانید از دسته علوم پزشکی تهیه نمائید

                پاورپوینت بیماریهای خودایمنی دستگاه عصبی فرمت فایل : پاورپوینت قابل ویرایش تعداد   اسلایدها :   20    اسلاید فهرست مطالب مولتیپل اسکلروزیس تظاهرات بالینی ارزیابی و یافته های تشخیصی درمان اقدامات پرستاری میاستنی گراو تظاهرات بالینی ارزیابی و یافته های تشخیصی درمان بحران میاستنیک اقدامات پرستاری سندرم گلین باره تظاهرات بالینی اختلالات سیستم عصبی محیطی ارزیابی و یافته های تشخیصی درمان طبی نوروپاتی های محیطی اتیولوژی و تظاهرات بالینی تشخیص و درمان بخشی از اسلایدها : مولتیپل اسکلروزیس MS دمیلینه شدن پیشرونده و خود ایمنی در CNS است . دمیلینه شدن عبارت است از تخریب میلین موادی متشکل از چربی و پروتئین که فیبرهای عصبی خاصی را در مغز و نخاع احاطه کرده است . دمیلینه شدن منجر به اختلال در انتقال ایمپالس های عصبی می شود . ام اس در هر سنی ممکن است روی دهد اما به طور معمول در جوانان ۲۰ تا ۴۰ سال روی می دهد و زنان را بیشتر از مردان مبتلا می کند . تظاهرات بالینی نشانه های اولیه شامل : خ …

 

فروشگاه رایگان بسازید

همچنین ببینید

پاورپوینت مروری برآناتومی و فیزیولوژی قلب

عنوان فایل : پاورپوینت مروری برآناتومی و فیزیولوژی قلب از دسته علوم پزشکی قالب فایل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =