خانه / علوم پزشکی / پاورپوینت گروه کوکسی های گرم مثبتGram positive cocci(میکروب شناسی)

پاورپوینت گروه کوکسی های گرم مثبتGram positive cocci(میکروب شناسی)

عنوان فایل : پاورپوینت گروه کوکسی های گرم مثبتGram positive cocci(میکروب شناسی) از دسته علوم پزشکی

قالب فایل : فشرده شده با فرمت zip

عکس در مورد مطلب پاورپوینت گروه کوکسی های گرم مثبتGram positive cocci(میکروب شناسی)

اکنون میتوانید فایل با اطلاعات  ذکر شده را از طریق همین مطلب دانلود نمایید. سایت هلیل فایل با مجموعه عظیمی از فایل های مورد نیاز جامعه ایرانی، راهی برای برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. همه فایل ها دارای پشتیبانی انلاین بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. می توانید فایل ” پاورپوینت گروه کوکسی های گرم مثبتGram positive cocci(میکروب شناسی) ” را از دسته علوم پزشکی دانلود فرمائید.

 

کلمات کلیدی :پاورپوینت گروه کوکسی های گرم مثبت,پاورپوینت کوکسی های ,گرم مثبت,

دانلود با لینک مستقیم

افتخار داریم که فایل پاورپوینت گروه کوکسی های گرم مثبتGram positive cocci(میکروب شناسی) را از سایت جامع هلیل فایل دانلود می نمائید.

جامع ترین فایل ها در ارتباط این موضوع را میتوانید از دسته علوم پزشکی تهیه نمائید

پاورپوینت گروه کوکسی های گرم مثبتGram positive cocci(میکروب شناسی)       23اسلاید   ¨در این گروه ۲ خانواده بزرگ میکروبی قرار می گیرند. ¨خانواده میکروکوکاسه و خانواده استرپتوکوکاسه. جهت تفریق اعضای این دو خانواده از یکدیگر از تستی به نام کاتالاز استفاده می شود.کاتالاز آنزیمی است که اعضای میکروکوکاسه دارای آن بوده و اعضای استرپتوکوکاسه فاقد آن می باشند.این آنزیم آب اکسیژنه را به آب و اکسیژن تبدیل می کند.     خانواده میکروکوکاسه ¨در خانواده میکروکوکاسه ۴ جنس عمده وجود دارد: ¨1-پلانوکوک ¨2-استوماتوکوک ¨3-میکروکوک ¨4-استافیلوکوک ۳ جنس اولیه فاقد ارزش بالینی می باشد ولی جنس استافیلوکوک دارای اهمیت بیماری زایی می باشد. …

 

فروشگاه رایگان بسازید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 4 =